GALERIE


 

Jak jste si zajisté všimli máme zde galerií více abychom tu spoustu fotografií měli pěkně uspořádanou. Proto Vám zde přiblížíme co v které galerii naleznete.

Upozorňujeme, že na těchto stránkách se podílíte hlavně Vy-členi ČMKCC takže co nám nepošlete to zde nebude! Proto posílejte, posílejte, posílejte...


GALERIE 1 - NAŠI CANÍCI

V Galerii 1 aneb naši Caníci má každý člen klubu ČMKCC, který zaplatil členský příspěvek, možnost prezentovat svoje miláčky. Proto neváhejte a pochlubte se všem ostatním Vašimi zázraky a posílejte nám jejich fotografie.

Kromě fotografií psů našich členů zde uveřejňujeme i fotografii psa Basira, jenž byl jedním z hlavních představitelů obnovy chovu CC ve 20. století, čímž si své místo v této galerii nepochybně zaslouží.


GALERIE 2 - KLUBOVÉ AKCE

Jak už sám název napovídá, zde naleznete fotky z našich Víkendů, různých výletů, klubových výstav a vůbec všech akcí, které si společně vymyslíme.


GALERIE 3 - OSTATNÍ AKCE

Zde bychom rádi zveřejnili fotky z různých našich ale i zahraničních výstav, ze závodů a zkoušek, nebo třeba z výcvikových táborů. Prostě vše, co nám pošlete a pochlubíte se tím ostatním.


GALERIE 4 - KLUBOVÍ ŠAMPIONI

V této fotogalerii Vám chceme představit všechny caníky našeho klubu, kteří se honosí klubovými tituly ať už to jsou tituly za jejich krásu či pracovní úspěchy. Pokud máte chuť a přání aby v této galerii byl i ten Váš domácí kamarád, zde si můžete přečíst podmínky, jak dosáhnout některého z titulů. Pokud ho získá, je jeho prezentace v této galerii naprostou samozřejmostí.


GALERIE 5 - TOP CANE CORSO

Zde si můžete prohlédnout výherce soutěže o TOP Cane Corso roku. Tento "titul" se zadává psům a fenám na základě vyježděných bodů z výstav za jednu výstavní sezonu spočítané podle bodovací tabulky. Tuto soutěž každoročně vyhlašuje chovatelská stanice Of Bajer, která je i sponzorem této soutěže.


GALERIE 6 - FOTOGRAFIE MĚSÍCE

Na hlavní straně je každý měsíc uveřejněna jiná fotografie tzv. Fotografie měsíce. V této galerii máte možnost prohlédnout si nejen aktuální fotografii měsíce ale i fotografie měsíců minulých.


GALERIE 7 - CANE CORSO VE SVĚTĚ

Galerie světově uznávaných a výstavně úspěšných psů - šampionů Itálie, světových a evropských vítězů, či jinak významných jedinců pro plemeno Cane Corso.


GALERIE 8 - IN MEMORIAM

Prostřednictvím této galerie bychom chtěli zavzpomínat a uctít památku těch, které jsme měli moc rádi, kteří pro nás a především pro samotné páníčky znamenali mnoho a jen těžko se s nimi loučí...

©2005 Lenka | e-mail | homepage | | | | Zákonem č. 246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání (v posledním znění) je v České republice kupírování uší zakázáno | | | |